Aten | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter | DisplayPort to HDMI
- TootjadAten
- Mudel: VC985-AT
- Saadavus: 1
-
21€
Aten | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter | DisplayPort to HDMI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3575 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41.60 g |
| Plastic (No PET) | 10.40 g |
| Producer | Aten |
| Producer product name | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | DisplayPort to HDMI |
| Volume (m3) | 0.0001215 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




